close
دانلود آهنگ جدید
آموزش انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر با 7 روش
loading...

captan7.ir

از قرار معلوم برای انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر چند گزینه دارید که شامل کابل USB، بلوتوث و همگام سازی ابری می شود. به عنوان جایگزین نیز می توانید از برنامه هایی مثل AirDroid یا Pushbullet استفاده کنید.حتی می توانید با ارسال فایل در ایمیل آن را به کامپیوتر خود منتقل نمایید. در کل انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر کار سختی نیست. در ادامه هر آنچه که برای انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر باید بدانید را بیان خواهیم کرد. انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر با بلوتوث آیا بلوتوث بر روی کامپیوتر شما فعال است؟…

Admin


ممنون از تمام کسانی که از این سایت یعنی سایت captan7.ir

دیدن می کنند. اینجارو به روز کردم لینک های دانلود رو عوض کردم تا همه بتونن

به راحتی دانلود کنند. اگر مشکلی وجود داشت من رو در جریان بگذارید.

برای تبادل لینک رایگان از طریق فرم تماس با ما لطفا تماس حاصل فرمایید.

Mehran بازديد : 143 پنجشنبه 15 فروردين 1398 نظرات ()

از قرار معلوم برای انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر چند گزینه دارید که شامل کابل USB، بلوتوث و همگام سازی ابری می شود. به عنوان جایگزین نیز می توانید از برنامه هایی مثل AirDroid یا Pushbullet استفاده کنید.حتی می توانید با ارسال فایل در ایمیل آن را به کامپیوتر خود منتقل نمایید.

در کل انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر کار سختی نیست. در ادامه هر آنچه که برای انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر باید بدانید را بیان خواهیم کرد.

انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر با بلوتوث

آیا بلوتوث بر روی کامپیوتر شما فعال است؟ شاید از یک دانگل USB بلوتوث استفاده می کنید، و یا خود کامپیوتر شما دارای بلوتوث داخلی است. در هر صورت، ارسال اطلاعات از گوشی اندروید به ویندوز از طریق بلوتوث، مخصوصا برای فایل های کم حجم، ایده خوبی است.

در ابتدا باید بلوتوث را در ویندوز و سپس در اندروید فعال کنید.

در ویندوز باید دکمه ویندوز را به همراه I فشار دهید تا تنظیمات باز شود. سپس قسمت Devices را باز کرده و تب Bluetooth & other devices در سمت چپ را باز کنید. در این قسمت بلوتوث را فعال کنید و سپس گزینه Add Bluetooth or other device را انتخاب کنید. دوباره Bluetooth را انتخاب کنید تا جستجو را برای دستگاه های نزدیک شروع کند.

همزمان با این کار، پنل تنظیمات سریع در اندروید را با دو بار پایین کشیدن صفحه باز کنید. علامت بلوتوث را فشار داده و نگه دارید. در منویی که باز می شود، گزینه Pair new device را انتخاب کرده و تا زمانی که گوشی شما کامپیوتر را پیدا کند، صبر نمایید. برای جفت کردن دستگاه ها از شما خواسته می شود تا یک کد امنیتی را وارد کنید.

هنگامی که اتصال برقرار شد، در قسمت پایین سمت راست کامپیوترتان بر آیکون بلوتوث، راست کلیک کنید و گزینه Receive a file و سپس Next را بزنید تا انتقال شروع شود.

در این مرحله از مرورگر فایل های اندروید خود استفاده کنید تا فایلی که می خواهید از گوشی به کامپیوتر انتقال دهید را پیدا کنید. گزینه اشتراک را بزنید و سپس بلوتوث را انتخاب کنید. در لیستی که باز می شود نام کامپیوترتان را انتخاب کنید.

هنگامی که اطلاعات منتقل شد، پیامی دریافت می کنید که عملیات با موفقیت انجام شد. در نهایت از شما پرسیده می شود که کجا می خواهید فایل را ذخیره کنید. مکان مورد نظرتان را انتخاب کرده و بر گزینه پایان کلیک کنید.

استفاده از AirDroid

AirDroid یک برنامه حیاتی برای کاربران اندرویدی است. برای استفاده از این برنامه باید یک حساب کاربری ایجاد کنید، و یا با استفاده از گوگل، فیسبوک، یا توئیتر وارد آن شوید.

 

در ابتدا باید برنامه AirDroid را نصب کنید. در این برنامه ابزارهای متفاوتی وجود دارد. برای انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر باید مطمئن باشید که گزینه Files فعال است.

سپس باید نسخه کامپیوتر آن را نیز دانلود کنید. اگر از شما درخواست ورود نشد، یکی از آیکون ها یا منوها را انتخاب کنید، تا جزئیاتی درباره شما را بپرسد.

در گوشی خود، فایلی که می خواهید انتقال دهید را پیدا کنید، آن را انتخاب کنید، و از منوی اشتراک برنامه ایردروید را انتخاب کنید. با انتخاب فایل، فرستاده خواهد شد.

اگر می خواهید از کامپیوتر فایلی را به گوشی انتقال دهید، کافی است که فایل را بگیری و درون نسخه کامپیوتر ایردروید بیاندازید.

استفاده از Pushbullet

مثل ایردروید، پوش بولت نیز اطلاعات را بین گوشی و کامپیوتر شما همگام سازی می کند. اگر نمی توانید با ایردروید کار کنید، پوش بولت بهترین جایگزین ممکن برای شما است. در ابتدا برنامه اندرویدی پوش بولت را دانلود کنید.

سپس وارد سایت پوش بولت شوید. می توانید در سایت وارد شوید و یا نسخه مخصوص ویندوز را دانلود نمایید.

برای ارسال یک فایل به کامپیوتر، در اپلیکیشن گزینه منو را انتخاب کرده و Pushing را بزنید. سپس آیکون گیره کاغذ را بزنید، فایل خود را انتخاب کرده و گزینه ارسال را بفشارید.

 

چند لحظه بعد، فایل شما در نسخه کامپیوتر در کنار نام دستگاه فرستنده ظاهر خواهد شد.

انتقال فایل از گوشی به پوشه های مشترک ویندوز کامپیوتر

اگر از یک برنامه مدیریت فایل ها در اندروید استفاده می کنید، و پوشه مشترک مخصوصی در کامپیوتر دارید، کپی کردن اطلاعات از گوشی روی کامپیوتر بسیار ساده است.

در این روش ما از ES File Manager برای انجام این کار کمک می گیریم، اما شما می توانید از هر برنامه مدیریت فایل دیگری نیز استفاده کنید.

ES File Manager ویژگی ای به نام نمایش در کامپیوتر دارد، که می توانید با باز کردن منو و سپس گزینه Network آن را مشاهده کنید.

اکنون بر گزینه View on PC کلیک کرده و Turn on را بزنید تا فعال شود. سپس آدرس FTP نمایش داده شده را در مرورگر کامپیوتر خود یا در برنامه مدیریت فایل کپی کنید. در این قسمت یک پوشه قابل جستجو از دستگاه اندرویدی خود می یابید. حال به راحتی می توانید فایل مورد نظرتان را پیدا کرده و آن را به کامپیوتر خود منتقل نمایید.

انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر با کابل USB

اگر هیچ یک از این برنامه ها را ندارید، می توانید تنها با استفاده از یک کابل USB این کار را انجام دهید. دقت داشته باشید که حتما از کابل اصلی استفاده کنید تا مشکلات احتمالی برای شما پیش نیاید.

شاید متصل کردن گوشی به کامپیوتر با یک سیم، به جذابی استفاده از یک اپلیکیشن نباشد، اما قطعا موثر و کارآمد خواهد بود.

 

هنگامی که گوشی اندروید خود را به کامپیوتر متصل می کنید، پیامی برای کسب اجازه صادر می شود. گزینه Allow را بزنید و سپس پیغام را به سمت پایین بکشید. USB file transfer turned on را پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید. در این قسمت حتما باید گزینهFile transfer فعال باشد.

سپس باید در کامپیوتر جستجوگر فایل ها را باز کرده و در This PC به دنبال گوشی اندرویدی خود بگردید. هنگامی که به گوشی خود متصل شدید، می توانید به راحتی در فایل ها جستجو کرده و هر فایلی که می خواهید را در کامپیوتر کپی کنید.

به خاطر داشته باشید که اگر برای اولین بار این دستگاه ها را به هم متصل می کنید، ویندوز در ابتدا درایورهای مربوطه را نصب خواهد کرد. گوشی شما نیز ممکن است یک مدیریت فایل اندرویدی را از طریق USB برای کامپیوترتان نصب کند، تا هر وقت که گوشی به کامپیوتر متصل شد، باز شود.

 

استفاده از کارت SD

یک راه ابتدایی دیگر که نیازی به اپلیکیشن ها یا پروتکل های بی سیم شبکه ندارد، کپی کردن اطلاعات در کارت حافظه گوشی شما است. مخصوصا اگر کابل USB نداشته باشید، این روش بسیار مفید و ساده است. اما در این روش به یک مبدل کارت microSD  به کارت SD نیاز دارید، و همچنین باید یک رم ریدر داشته باشید.

برای انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر با این روش، تنها باید فایل را بر روی کارت حافظه خود ذخیره کرده و سپس آن را از گوشی خود بیرون بیاورید. سپس آن را در رم ریدر بگذارید و به کامپیوتر متصل کنید، تا اطلاعات را نمایش دهد.

حافظه ابری یا ایمیل

به عنوان آخرین راه حل، می توانید از دو اپلیکیشن روزمره برای انجام این کار بهره ببرید. با در اختیار داشتن خدماتی مثل Dropbox یاGoogle Drive شما احتمالا اطلاعات خود را به کامپیوتر منتقل کرده اید و خود از آن بی خبر هستید!

برای مثال هر دو این برنامه ها، به صورت خودکار فایل های دوربین را آپلود می کنند. اگر سرویس ابری را بر ر.ی کامپیوتر خود نصب کرده باشید، این تصاویر به صورت خودکار در کامپیوتر شما نیز قرار خواهند گرفت.

همین ویژگی در سایر خدمات ابری نیز وجود دارد. می توانید هر نوع فایلی را در پوشه ابری در گوشی اندرویدی خود ذخیره کرده و آن را با ویندوز همگام سازی کنید.

همچنین استفاده ز ایملی نیز یک روش فراگیر است که بسیاری از افراد هنوز هم آن را به دیگر روش ها ترجیح می دهند. برای این کار کافی است یک فایل را در ایمیل در گوشی خود جاسازی کرده و آن را برای خودتان ارسال نمایید. سپس از طریق کامپیوتر این ایمیل را باز کرده و فایل را دانلود کنید.

انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر آسان است!

با روش های زیادی که برای این کار به شما معرفی کردیم، می توانید هر نوع فایلی را و با هر حجمی، به راحتی به کامپیوتر خود منتقل کنید. تنها کافی است یکی از این روش ها را برگزیده و دست به کار شوید.

منبع:CAPTAN7.IR

ارسال نظر براي اين مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
نظرات

 در صورت خراب بودن لینك ها و تصاویر در قسمت نظرات مطرح نمائید تا در كوتاه ترین زمان ممكن اصلاح شوند...


تبليغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
سلام به دوستان گلم.این سایت صرفا برای دانلود اطلاعات و کمک به شما میباشد.امیدوارم استفاده لازم را از این سایت برده باشید.با شرکت در نظر سنجی و انتقاد و پیشنهاد خودتون ما را همیاری کنید.با سپاس مدیر سایت.
اطلاعات کاربري
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشي رمز عبور؟
 • نويسندگان
  نظرسنجي
  مطالب تا چه حد براتون مفید و مناسب است؟  آمار سايت
 • کل مطالب : 759
 • کل نظرات : 29
 • افراد آنلاين : 4
 • تعداد اعضا : 590
 • آي پي امروز : 26
 • آي پي ديروز : 111
 • بازديد امروز : 100
 • بارديد ديروز : 780
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل ديروز : 15
 • بازديد هفته : 880
 • بازديد ماه : 15,464
 • بازديد سال : 318,675
 • بازديد کلي : 1,075,536